AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Moderní gymnastika

Moderní gymnastika

Gymnastika obecně je sportovní odvětvím, ve kterém je důraz kladen na všeobecné pohybové dovednosti, koordinaci pohybů, správné držení těla, pružnost a orientaci v prostoru. Je tedy výborným základem pro jakýkoliv další sport. Děti mají zváldnutou práci s celým tělem, akrobatické prvky, rovnovážná cvičení i spolupráci při nácviku společné skladby.

Moderní gymnastika kombinuje prvky baletu, gymnastiky, divadelního tance a akrobacie - a to jak s náčiním (švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha), tak bez něj.

Podmínkou pro přijetí do oddílu je vydržet bez rodičů po dobu tréninku (tj. 1 hodinu). Většinou to zvládnou děti od 3 let. Vhodné oblečení jsou elasťáčky a tričko. Cvičit děti mohou bosé, případně v gymnastických cvičkách.

Tréninky jsou každé pondělí od 16.9.2019 v čase 14.30 - 16.oo hod. ve Sportovní hale pod vedením Mgr. Lenka Dlesková a Mgr. Martina Kadlecová, obě s vysokoškolským pedagogockým vzděláním.

Jsme členem Českého svazu moderní gymnastiky a jako jediný oddíl v republice přijímáme i chlapce. Oddíl je nezávodní, důležité je pro nás sdílení radosti z pohybu a vědomí dobře odvedené práce při tréninku.

 

Kontakty

Předseda oddílu a trenérka

Mgr. Martina Kadlecová

+420 602 560 255
martina.kadlecova@semitam.cz

Trenérka

Mgr. Lenka Dlesková

+420 728 015 443

 

Přidáno 24. 8. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru