AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Atletika

Největší atletický oddíl v okrese Havlíčkův Brod a 5. největší na Vysočině. Historie našeho oddílu sahá až do období první republiky, v současnosti se staráme především o rozvoj atletických nadějí ve všech mládežnických kategoriích od přípravek po juniory a dospělé, velmi úspěšná je i naše veteránská kategorie.

Přístup se liší dle věku a schopností dětí, prioritou je všeobecný rozvoj rychlosti a obratnosti u nejmenších, u starších kategorií se postupně zvyšuje i úroveň specializace tréninků, které jsou vedeny zkušenými trenéry. Rovněž nabízíme možnost kondičních a přípravných tréninků pro dospělé.

AO prošel v posledních dvou letech prudkým rozvojem. Aktuálně jej tvoří na 167 členů, z toho je 105 registravaných atletů, dalších cca 15 veteránských běžců. O svěřence se stará 14 zkušených trenérů, postupně jsou do trénování dětí zapojováni i mladí odchovanci oddílu.

V oddíle byla úspěšně implementovaný nový tréninkový model, kdy se o atlety v různých skupinách dělí více trenérů podle specializací, čímž je jednak rozložena trenérská zátěž, ale zároveň se mladí atleti mohou rozvíjet v daných disciplínách pod dohledem specializovaných trenérů.

 

Kontakty

Předseda oddílu

JUDr. Slavomír Koreček

+420 721 685 743
advokat@korecek.eu

Šéftrenér oddílu

Mgr. Jakub Fridrich

+420 734 307 844
jakub.fridrich@me.com

Zajímá vás více? Přejděte na atletický web: www.atletikahb.cz

Kontakty:

E-mail: atletika.hb@seznam.cz

Facebook: AtletikaHB

Přidáno 24. 8. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru