AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

O nás

TJ JISKRA Havlíčkův Brod byla založena v roce 1953 a v současnosti sdružuje 16 druhů sportů. Některé oddíly mají pouze dospělé složky jiné od přípravky po dospělé a rozdělené na mužské a ženské soutěže. Celkem sdružujeme kolem 1500 sportovců, trenérů a funkcionářů, z čehož více jak 2/3 jsou děti a mládež. 

Náš spolek je zaměřen na sportovní činnost výkonnostní a zájmovou. Sportovní služby jsou pro širokou veřejnost z města Havlíčkův Brod, ale i z celého okresu. Každý oddíl si vychovává svoje nové trenéry, rozhodčí, ale i začínající funkcionáře za podpory svého nadřízeného sportovního svazu. Máme tituly MČR, ME, naši sportovci se účastnili i MS. Byli jsme pořadateli ME v softballe mužů v červnu 2018, MS v softballe mužů v červnu 2019 a ME v softballe kadetů a juniorů v červenci 2021.

Činnost TJ řídí její výbor, jehož členové jsou voleni na čtyřleté období. Jejím základním úkolem je zajišťovat co nejlepší podmínky pro sportovní činnost svých oddílů. Majetek, který Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod spravuje, je ve výši cca 150 mil.Kč.

Ke sportovním účelům využívá TJ Jiskra dvě sportovní haly (jedna s palubovkou a druhá s teraflexem), softballový areál, budovu Tribuny (zde jsou čtyři tělocvičny - dvě pro stolní tenis, jedna pro šerm a karate, jedna pro řecko-římský zápas), volejbalové kurty (antukové kurty a beach kurty), hřiště na házenou, kde jsou i basketbalové koše.

Hlavním partnerem je Město Havlíčkův Brod, Národní sportovní agentura, Kraj Vysočina.

 

Přidáno 24. 8. 2016, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru