AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

ZLATÝ HATTRICK HROCHŮ

Letošní softballovou sezónu zcela ovládli havlíčkobrodští softballisté, pro které to byl nejúspěšnější ročník v klubové historii. Hroši ovládli všechny dlouhodobé soutěže, které se již hrají podle standartních softballových pravidel.
ZLATÝ HATTRICK HROCHŮ

ZLATÝ HATTRICK HROCHŮ

Letošní softballovou sezónu zcela ovládli havlíčkobrodští softballisté, pro které to byl nejúspěšnější ročník v klubové historii. Hroši ovládli všechny dlouhodobé soutěže, které se již hrají podle standartních softballových pravidel.

Samozřejmě nejcennější je historický triumf týmu mužů, který poprvé dokázal zvítězit v naší nejvyšší soutěži a bude tak startovat v příštím ročníku Super Cupu, který bude v srpnu příštího roku hostit holandský Amsterdam. Tato soutěž bude určitě prioritou příští sezóny, neboť to je již poslední titul, který Hroši ještě nevybojovali.

Druhý nejcennější titul vybojovali Hroši v juniorské Extralize do 22 let a třetí pak přidali kadeti, kteří dominovali v kategorii šestnáctiletých. Aktuální klubová sbírka titulů mistra republiky se tak zastavila na čísle 46.

K těmto zlatým úspěchům navíc letos Hroši přidali celou řadu dalších kovů. Muži skončili stříbrní v Poháru ČSA, stejný kov přivezli junioři z Open MČR do devatenácti let, bronz z MČR žáci a zlato patří i ZŠ Štáflova z MČR ZŠ, která je mateřskou školou drtivé většiny školou povinných žáků Hrochů.

Úspěchy nezůstaly bez odezvy ani u reprezentačních trenérů. Do přípravy na nejdůležitější akci, MS mužů v České republice v roce 2019, které bude hostit Praha a Havlíčkův Brod, byli zařazeni i brodští hráči Tomáš Jelínek a Michal Holobrádek. Početné zastoupení pak budou mít Hroši i v reprezentaci do 23 let a juniorské do 19 let.

Přidáno 24. 10. 2016, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru