AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

ZÁPAS - Broďáci v lize mužů bronzový

V neděli 27. listopadu v brodské Sportovní hale proběhlo poslední kolo ligy mužů v zápase řeckořímském. Sportovní akci zahájil starosta města HB Zbyněk Stejskal, který poděkoval Petru Novákovi za devatenáctiletou reprezentaci České republiky a města HB.
ZÁPAS - Broďáci v lize mužů bronzový
V neděli 27 listopadu v brodské Sportovní hale proběhlo poslední kolo ligy mužů v zápase řeckořímském. Sportovní akci zahájil starosta města HB Zbyněk Stejskal, který poděkoval Petru Novákovi za devatenáctiletou reprezentaci České republiky a města HB. Trenér a předseda oddílu Zdeněk Švec předal za oddíl Petrovi poděkování a věcný dar.
Broďáci již před posledním kolem věděli, že na patnáctý titul "Mistr České republiky" už nemohou dosáhnout, ale ve hře ještě byla stříbrná medaile. V prvním kole broďáci porazili Ostravu 22:15. Ve druhém kole porazili hladce pozdějšího vítěze celé soutěže Olymp Praha 26:10. V rozhodujícím utkání s Chomutovem broďáci prohráli 16:18. Prohru rozhodla smolná poslední bitva, kde Marcel Albíni potřeboval vyhrát a položit soupeře na lopatky, kterého se mu nepodařilo doslova dohonit. Marcel vyhrál na body a tím pádem nám chyběl jediný bod do tabulky. Chlápci odvedli velice kvalitní utkání. Michal Zelenka nadělil techniku reprezentantovi Denisu Mertlovi. Jiří Čapek svedl strhující bitvou se seniorským reprezentantem Bieleszem 5:10 a Petr Novák vyprovodil za pár vteřin Marka Vrbu. 
Složení družstva:
60 kg Zvolánek Matěj
67 kg Hauser Míchal
72 kg Milichovský Libor
77 kg Zelenka Michal, Čapek Jiří
82 kg Benc Jan 
87 kg Novák Petr 
97 kg Janda Jan
130 kg Albíni Marcel
130 kg Sarkisjan Artur 
 
Pořadí družstev:
1);Olymp Praha
2) Chomutov
3) Havlíčkův Brod
4) Ostrava 
Všem chlapcům patří obrovské poděkování za bojovnost a týmového ducha

Přidáno 29. 11. 2022, autor: Michaela Slavíková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru