AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

VÝHRA HROCHŮ V PŘÍMĚM PŘENOSU

Nejvyšší softballová soutěž mužů pokračovala dalšími zápasy. Brodští Hroši se poprvé v letošní sezóně představili v domácím prostředí Hippos arény a historicky poprvé za asistence kamer České televize.

Nejvyšší softballová soutěž mužů pokračovala dalšími zápasy. Brodští Hroši se poprvé v letošní sezóně představili v domácím prostředí Hippos arény a historicky poprvé za asistence kamer České televize. V přímém televizním přenosu pak porazili nováčka soutěže pražské Joudrs 4:0. Vzhledem k nepříznivému počasí to byl nakonec jediný zápas víkendu, který Hroši odehráli. Zbývající zápasy s Tempem Praha a v Sezimově Ústí byly odloženy na náhradní termíny.

Hroši – Joudrs Praha 4:0

Před solidně zaplněnou Hippos arénou odehráli Hroši opět velmi dobrý zápas, především obrana předvedla další bezchybný výkon. Nadhazovač Michal Holobrádek navíc přispěl k nule na straně obdržených bodů 15 strike outy a bezpečně dovedl Hrochy ke třetí letošní výhře. Do vedení poslal domácí tým hned v úvodním útoku Lukáš Hospodka, kterého poslal pro první bod tvrdým odpalem Jiří Šeda. Na 3:0 zvýšil dalším dlouhým odpalem v polovině zápasu Petr Kruntorád . Na konečných 4:0 upravili Hroši výsledek v páté směně, kdy rozběhali obranu hostů a přinutili Joudrs k několika chybám.

Přidáno 22. 6. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru