AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Vyhlášení Sportovců TJ Jiskra za rok 2019

Dne 23. června proběhlo v Plzeňské restauraci Na Ostrově ocenění nejlepších sportovců TJ Jiskra Havlíčkův Brod za uplynulý rok 2019.
Vyhlášení Sportovců TJ Jiskra za rok 2019

Každý rok bývá tradiční vyhlášení nejlepších sportovců Tělovýchovné jednoty Jiskra Havlíčkův Brod, ne jinak tomu bylo letos. Slavnostní vyhlášení bylo letos kvůli koronaviru odloženo, ale i přesto se v úterý 23. června sportovci svého ocenění dočkali.

Na vyhlášení byly přečteny zprávy o činnosti jednotlivých oddílů a vyhlášeni nejlepší sportovci, trenéři a družstva oddílů za uplynulý rok 2019. Z obdržených nominací vybral výbor TJ tři nejlepší sportovce celé Jiskry. Poté byly vyhlášeny i osobnosti TJ, které v letošním roce oslaví své životní jubileum a jsou stále aktivními členy nebo funkcionáři Jiskry.

Nejlepším sportovcem celé Jiskry byl vyhlášen mladý talentovaný řeckořímský zápasník Michal Zelenka. Michal je mistr republiky v kategorii kadetů do 60 kg a juniorů do 63 kg. Jako reprezentant České republiky se účastnil mnoha mezinárodních turnajů, z nichž se nejvýše řadí Mistrovství Evropy kadetů v italské Faenze, kde obsadil desáté místo. Druhé místo patřilo mladému úspěšnému šermíři Davidu Mottlovi. Třetí místo patřilo trojnásobnému medailistovi z Mistrovství České republiky Jiřímu Brychtovi z oddílu orientačního běhu.

Nejlepší sportovci TJ Jiskra Havlíčkův Brod:

1. Michal Zelenka – zápas

2. David Mottl – šerm

3. Jiří Brychta – orientační běh

 

Nejlepší sportovci jednotlivých oddílů:

Atletika – Kateřina Douchová

Basketbal – Štěpán Dočekal

Házená – Lukáš van Long Duong

Kanoistika – Michal Černý

Karate – Lucie Majerová

Moderní gymnastika – Lucie Krčálová

Orientační běh – Jana Honzáková

Stolní tenis – Kristína Kocmanová

Šachy – Patrik Kocman

Volejbal – Lenka Prchalová

Přidáno 24. 6. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru