AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

VÍKEND PŘINESL DVĚ VÝHRY ALE I DVĚ PROHRY

Havlíčkobrodští softballisté si v nejvyšší soutěži připsali nejdříve dvě porážky na domácím hřišti s Tempem Praha, ale bilanci srovnali dvěma nedělními výhrami v Praze na Eagles. Ve vyrovnané extraligové tabulce zaujímají čtvrté místo.
VÍKEND PŘINESL DVĚ VÝHRY ALE I DVĚ PROHRY

Hroši – Tempo Praha                     1:3 a 4:7

Hroši podali v domácím prostředí zcela bezkrevný výkon a utkání doslova odchodili. Zápas obecně moc krásy nepobral, k vidění bylo jen minimum odpalů, ale za to dostatek chyb především v podání domácího týmu. Tempo si bez většího úsilí připsalo dvě výhry. Jediným kladem bylo zařazení šestnáctiletého Lukáše Hospodky do základní sestavy, který se tak stal nejmladším hráčem Hrochů, který nastoupil v Extralize. Na pozici spojky odehrál všechny čtyři víkendové zápasy.

Hroši – Eagles Praha                      10.2 a 6:3

V neděli již podali Hroši přeci jen lepší výkon a to především v útoku. V úvodním zápase se ujali vedení 3:0 hned prvním útokem a náskok postupně navyšovali. Homeruny přispěli Karel Kadečka a Jan Cabalka. Odveta byla daleko vyrovnanější a Hroši po pěti směnách prohrávali 0:1. Pak sice šesti body otočili na 6:1, ale stejně si vlastními chybami zkomplikovali závěr zápasu a nakonec byli rádi, že zápas neztratili.

Přidáno 5. 6. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru