AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

SOFTBALLOVÉ SEMIFINÁLE JE ZATÍM NEROZHODNÉ

Po prvním víkendu je stav semifinálové série Extraligy mužů mezi brodskými Hrochy a Ledenicemi nerozhodné 1:1 na zápasy. Ani jeden tým nedokázal využít výhodu domácího prostředí a tak o finalistovi rozhodně až následující prodloužený víkend.

Po prvním víkendu je stav semifinálové série Extraligy mužů mezi brodskými Hrochy a Ledenicemi nerozhodné 1:1 na zápasy. Ani jeden tým nedokázal využít výhodu domácího prostředí a tak o finalistovi rozhodně až následující prodloužený víkend. V sobotu 26.9. hrají Hroši další zápas v Ledenicích, doma se pak představí v neděli 27.9. v 15:00. Případný pátý zápas by se hrál hned v pondělí opět v Ledenicích.

Hroši – Ledenice 6:1 a 0:9

Oba zápasy si byly dost podobné, jen s opačným výsledkem. V sobotu v Ledenicích získali Hroši zásluhou Jiřího Šedy hned v první směně čtyři body a náskok hájili do páté směny. Ledenice během těchto směn měly několik možností skórovat, ale obrana Hrochů zahrála zcela bez chyb. Navíc v páté směně zaznamenali po sobě jdoucí Tomáš Klein a Tomáš Benda po homerunu a definitivně zápas rozhodli.

Nedělní druhý zápas v Hippos aréně probíhal zcela obráceně. Ledenice šly ve druhé směně do tříbodového vedení a tentokrát to byli Hroši, kteří nevyužili několik možností vrátit se do zápasu. Pátá směna pak opět rozhodla o výsledku, když Ledenice odpálily homerun za tři body a bylo po zápase. Hrochům se v neděli vůbec nic nedařilo, nakupili během zápasu na jejich poměry neuvěřitelné množství chyb a i v útoku byli bezzubí.

Přidáno 22. 9. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru