AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VIP TRIUBUNY NA SOFTBALLE PLOVÁRENSKÁ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. v pondělí 5.2.2018 slavnostně otevřela novou výstavbu VIP tribuny na softballe ulice Plovárenská.
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ VIP TRIUBUNY NA SOFTBALLE PLOVÁRENSKÁ

Slavnostní otevření se konalo za přítomnosti hejtmana Kraje Vysočina pana MUDr. Jiřího Běhounka, starosty města Havlíčkův Brod pana Mgr. Jana Tecla, předsedy České softballové asociace pana Gabriela Waggeho, předsedy TJ Jiskra pan Ing. Miroslava Sommera a dalších představitelů z Kraje Vysočina, představitelů Města Havlíčkův Brod a TJ Jiskra Havlíčkův Brod.Slavnostního otevření se zúčastnili zástupci médií. Areál ,který prošel stavebními úpravami /posílení osvětlení, výstavba VIP tribuny, posílení závlahy a úprava světelné tabule/ se již může zhostit nemalého úkolu a to pořádání ME mužů v softballe v červnu 2018 a je také skoro vše připraveno na spolu pořádání MS mužů v softballe v roce 2019.

Rekonstruovaný areál bude sloužit i k běžným tréninkům, mistrovským zápasům, srazu rprezentace a přípravným zápasům reprezentačního mužstva. Již v tomto roce 2.9.2018 se připravuje mezistátní utkání mezi reprezentací ČR a Novým Zélandem.

Přidáno 6. 2. 2018, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru