AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Šermíři z TJ Jiskra HB se neztratili

V neděli 17.11.2019 bojovali fleretem v Praze na turnaji 17.listopadu havlíčkobrodští senioři a junioři. O víkendu 23-24.11.2019 bojovali v Praze na Turnaji Mládeže mladší a mini žáci ve fleretu.
Šermíři z TJ Jiskra HB se neztratili

V neděli 17.11.2019 bojovali fleretem v Praze na turnaji 17.listopadu havlíčkobrodští senioři a junior, kde v kategorii juniorů zazářil David Mottl a umístil se na krásném čtvrtém místě. V kategorii seniorů se Mottl dostal až do finálové osmičky a obsadil celkové osmé místo. Senior Michal přibyl se umístil na 25 místě.

Následující víkend 23-24.11.2019 bojovali v Praze na Turnaji Mládeže mladší a mini žáci ve fleretu. V sobotu děvčata v kategorii mladší žačka se Martina Kočová umístila na třináctém místě o jednu příčku za ní se umístila Gabriela Adamcová. Do finále se dostala Anna Šimková, která v semifinále nestačila na vítězku turnaje a tímto se umístila na krásném třetím místě.

V neděli bojoval Tomáš Augustýn v kategorii mini žáků a i jemu se dařilo a umístil se na šestnáctém místě.

Tentýž den v sousední hale bojovala ne svém prvním kordovém turnaji kadetka Zlata Vratišová a i ona podávala dobré výkony,, ale ne ostřílené kordistky to nestačilo a Zlata se umístila na čtyřicátém čtvrtém místě.  

Havlíčkobrodští šermíři uspořádají 7.12.2019 Vánoční turnaj v šermírně ul. Ledečská, na který si každoročně pozvou některý oddíl z ČR. tento rok přijede Bohemians Praha a tímto jste i Vy zváni podívat se na šermíře hájící barvy Havlíčkova Brodu.

Oddíl šermu Vám všem přeje pohodové Vánoce a v novém roce mnoho úspěchů, nejen sportovních a pevné zdraví.

Přidáno 29. 11. 2019, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru