AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Šermíři se zúčastnili turnaje žáků a žákyň ve fleretu na SK Bohemians Praha

SK Bohemians Praha uspořádal 19. 10. 2019 turnaj žáků a žákyň ve fleretu, kterého se zúčastnili i šermíři z TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Šermíři se zúčastnili turnaje žáků a žákyň ve fleretu na SK Bohemians Praha

SK Bohemians Praha uspořádal 19. 10. 2019 turnaj žáků a žákyň ve fleretu, kterého se zúčastnili i šermíři z TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Svojí premiéru si na tomto turnaji odbyl Adam Štěpán, který příjemně překvapil a protivníkům byl rovnocenným soupeřem, umístil se na 34 místě. Marie Doležalová v základních kolech papírově silnější soupeřky porážela, ale od těch slabších se nechala porazit. V prvním eliminačním boji těsně prohrála 14-15 a tento výsledek jí umístil na 24. místo. Na tomto turnaji bojovala i čerstvě mladší žákyně Anna Šimková (tato kategorie bude její až za dva roky). V prvním kole okosila jen dvě porážky a v druhém žádnou. Vyřazovacími eliminačními koly došla až do finálové osmičky, kde prohrála až po uplynutí řádné časové doby, kdy po první třetině byl stav 7-7- v druhé 10-10 a nakonec zápas končil 11-14, tento výsledek katapultoval Annu na celkové 6. místo.

V neděli 20. 10. 2019 proběhlo mistrovství ČR v moderním pětiboji v hale Dukla Praha. Na tomto mistrovství bojovala z TJ Liga atletů Pelhřimov kategorie kadetky Vrtišová Zlata, která je členkou oddílu šermu Havlíčkův Brod, ve kterém zdokonaluje šerm kordem, v jedné z pětibojařských disciplín. Zlata dle vyjádření osobního trenéra podala velice krásný výkon a tento jí umístil na 3. místo.

Přidáno 1. 11. 2019, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru