AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Přebor ZŠ Havlíčkův Brod zná vítěze

Přebor ZŠ Wolkerova, V Sadech, Štáflova v Havlíčkově Brodě, kde působí šachové kroužky pod vedením trenérů Jiskry Havlíčkův Brod, se uskutečnil tento pátek 6.12.2019 v sále klubu OKO.
Přebor ZŠ Havlíčkův Brod zná vítěze

Přebor ZŠ Wolkerova, V Sadech, Štáflova v Havlíčkově Brodě, kde působí šachové kroužky pod vedením trenérů Jiskry Havlíčkův Brod, se uskutečnil tento pátek 6.12.2019 v sále klubu OKO, organizátoři ŠK Jiskra se řediteli ZŠ. Záštitu nad PŘEBOREM převzal pan starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl. Uskutečnily se dva turnaje A) pro I.stupeň ZŠ B) pro II.stupeň ZŠ.

První tři nejlepší v turnajích obdrželi poháry, nejlepší tři žáci z každé školy v kategorii obdrželi medaili, diplom a věcnou cenu. Pohár nejlepší dívky v turnaji A a B. Věcné ceny věnované ŠK TJ Jiskra, městem Havlíčkův Brod, ČUS OSS Havl.Brod, AMYLON,a.s. a CATUS spol.s.r.o obdrželi všichni účastníci, velké poděkování patří p. Sedlákovi a Balounovi z klubu OKO, kteří umožnili přebor uskutečnit v sále KLUBU. Všem zde uvedeným, pořadatelé i účastníci děkují! tj

Do přeboru se prezentovalo celkem 68 žáků a žákyň z toho 30 – I.stupeň a 38 – II.stupeň ZŠ.

Děkujeme ředitelům a zástupcům ZŠ, kteří umožnili dětem účast na přeboru, reprezentaci ZŠ. Přebor je i možnou nominací ZŠ na OKRESNÍ KOLO Přeboru ZŠ družstev.

Atmosféru přeboru ZŠ zachytil a zdokumentoval na více jak sto fotografiích p. Václav Adamec, za což děkujeme. Jsou umístěny ve fotogalerii ŠK Jiskra Havlíčkův Brod

 www.sachy-hb.cz

 

Šachy - KRÁLOVSKÁ HRA

Přidáno 10. 12. 2019, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru