AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

OPATŘENÍ VYHLÁŠENA VLÁDOU ČR PLATNÉ OD 5. 10. 2020

včera Vláda ČR přijala usnesení o opatřeních týkajících se vyhlášeného nouzového stavu platného od 5. 10. 2020. Co se týká sportování ve vnitřních i venkovních prostorách, nedochází pro nás k výraznému omezení.
OPATŘENÍ VYHLÁŠENA VLÁDOU ČR PLATNÉ OD 5. 10. 2020

Dne 30. 9. 2020 Vláda ČR přijala usnesení o opatřeních týkajících se vyhlášeného nouzového stavu platného od 5. 10. 2020. Co se týká sportování ve vnitřních i venkovních prostorách, nedochází pro nás k výraznému omezení. Pro registrované sportovce je stanovený počet včetně realizačního týmu 130 osob, to platí pro soutěže a i sportovní přípravu, což jsou tréninky. Zápasy a utkání budou bez diváků. Je možné, že co se týče soutěží, bude záležet na pokynech vydaných jednotlivými svazy.

 

 

"2. sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště; stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy,"

 

 

!!! Jediné, co prosím o dodržování a upozornění rodičů, je zákaz vstupu rodičů do hlediště sportovní haly a prostor sportovní haly od pondělí 5. 10. 2020. Děti ať dovedou před halu a dovnitř nevstupují!!! Případně si je převezme před halou trenér a do šaten je odvede.

Přidáno 1. 10. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru