AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Na tenisových kurtech TJ Jiskra HB se uskutečnil významný turnaj mládeže

Turnaj mladších žákyň LA CUP 2018 21.-24-7. 2018 se uskutečnila v tenisovém oddíle významná tenisová akce. Celostátni turnaj mladších žákyň kategorie B - LA CUP 2018
Na tenisových kurtech TJ Jiskra HB se uskutečnil významný turnaj mládeže

Turnaje se zúčastnilo celkem 34 hráček. Turnaje se zúčastnily rovněž 2 domácí hráčky - Katka Váchová a Jessica Adamcová. Velmi pěkný výsledek uhrála na turnaji Jessica Adamcová. Ta podlehla až ve čtvrtfinále turnaje, kde podlehla Stele Ježkové z TK Hlinsko 5:7, 0:6 a zaznamenala tak na tomto kvalitním turnaji velmi dobrý vysledek. V turnaji čtyřhry pak obsadila Jessica spolu s Eliškou Ticháčkovou z TK Milo Olomouc výborné 3. místo!
Turnaj ovládla první nasazená hráčka turnaje Jolana Líbalová z I. ČLTK Praha, která ve finále otáčela zápas proti Stele Ježkové (TK Hlinsko), kterou porazila 4:6, 6:1, 6:0 a po zásluze si tak hráčka I. ČLTK Praha odvezla z Havlíčkova Brodu pohár pro vítězku.
Turnaj čtyřhry ovládla dvojice Nela Charvátová (LTC Litvínov) a Natálie Malá (TK Neridé). Ve finále zvítězil tento pár nad párem Ellen Kultová (TK Olymp Praha) a Valerie Huťková (TK PRECHEZA Přerov o.s.) 3:6, 7:5, 1:0 (7).
Bonusem tohoto turnaje bylo určitě i to, že první 4 hráčky turnaje postupují na mezinárodní turnaj CHAMPIONS BOWL 2018, jehož celosvětové finále se uskuteční v září v chorvatském Umagu.

 

Přidáno 17. 8. 2018, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru