AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

MLADÍ HROŠI MISTRY EVROPY

Minulý týden hostila Praha mistrovství Evropy juniorů a kadetů. V obou reprezentačních výběrech měli silné zastoupení brodští Hroši
MLADÍ HROŠI MISTRY EVROPY

MLADÍ HROŠI MISTRY EVROPY

Minulý týden hostila Praha mistrovství Evropy juniorů a kadetů. V obou reprezentačních výběrech měli silné zastoupení brodští Hroši. V týmu juniorů patřili do základní sestavy nadhazovač Jiří Šeda, catcher Petr Kruntorád a vnější polař Marek Rosenkranz. Junioři ČR porazili ve finále Dánsko, Jiří Šeda celý zápas odházel, kapitán národního týmu Petr Kruntorád mu zápas odchytal a Marek Rosenkranz zaznamenal ve finálovém zápase homerun.

Ještě početnější pak byla účast mladých Hrochů ve výběru kadetů. Hned šestice z nich byla při finálové výhře nad Izraelem. Titul vybojovali Lukáš Hospodka, Dominik Šubrt, Jan Hlaváč, Kryštof Tomek, Adam Liška a Jan Voráček. Tým na mistrovství navíc vedl Dušan Šnelly.

Zástupce Hrochů nechyběli ani na zámořských akcích. Z MS mužů v kanadském Whitehorse přivezl deváté místo nadhazovač Michal Holobrádek, turné po USA a Kanadě s výběrem do 23 let absolvovali Šimon Urbánek a Dan Bukáček, v realizačním týmu působili Karel Kadečka, Ondřej Dibelka a Luboš Bukáček.

Přidáno 14. 8. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru