AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Mistrovství České republiky fleretem - Ostrava

Velice úspěšná byla havlíčkobrodská výprava šermu z T.J. Jiskra na Mistrovství České republiky fleretem, konané v Ostravě 18-19. května.
 Mistrovství České republiky fleretem - Ostrava

V sobotu David Mottl, kategorii  juniorů skvěle zabojoval a v eliminačních vyřazovacích zápasech posílal z turnaje domácí šermíře, kdy jeho skvělá jízda byla ukončena těsně před finále a tímto se David umístil na nádherném třetím místě.

V neděli bojovala Anna Šimková a Gabriela Adamcová v kategorii mini žákyň. Anna Šimková rozjela turnaj ve velkém stylu, kdy v základní skupině nepoznala porážku a tento výsledek jí katapultoval do bojů o finálovou osmičku a ani v dalších eliminačních zápasech nepoznala porážku až do finále. Ve finálovém zápase se utkala s rivalkou z Bystřice nad Perštejnem. tento zápas byl velice vyrovnaný, kdy se děvčata přetahovala o vedení, nakonec  štěstí stálo při soupeřce a Anna prohrála nejtěsnější rozdílem 9-10. Tímto se Anna Šimková stala vícemístní ČR ve fleretu mini žákyň. 

Na tomto turnaji se neztratila ani Gabriela, která v základním kole podávala dobré výkony, ale nad její síly byl první eliminační kolo a Gabriela se umístila na jedenáctém místě.

Přidáno 21. 5. 2019, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru