AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

MARCEL ALBINI VYBOJOVAL NA MISTROVSTVÍ SVĚTA PÁTÉ MÍSTO

V chorvatském Zagrebu se ve dnech 05.- 08.července konalo Mistrovství Světa v kategorii kadetů U17 v zápase řecko - římském.
MARCEL ALBINI VYBOJOVAL NA MISTROVSTVÍ SVĚTA PÁTÉ MÍSTO

Za českou reprezentaci na tomto šampionátu bojovali do 65 kg Michal Daniel a do 110 kg Marcel Albini. Michal Daniel v prvním kole porazil 5:1 Justina Pothuizeina z Holandska a ve druhém kole prohrál s německým borcem Samuelem Bellscheidtovem pro technickou převahu soupeře 0:8. Německý zápasník celkově obsadil 3.místo a náš Michal skončil celkově na 16.místě.

V hmotnosti do 110 kg se v prvním kole utkal vícemistr Evropy Marcel Albini se Srbem Petrakovičem, kterého položil na lopatky. Ve druhém kole na Marcela čekal Američan Luffman, kterého Marcel porazil 7:3 na body. V semifinálovém boji Marcel nestačil na Mammadova z Azerbájdžánu a prohrál 1:12 před časovým limitem. V boji o bronzovou medaili se Marcel utkal se svým velice známým soupeřem z Polska Tomaszem Wawrzynczykem. Tentokrát Marcel na svého soupeře nestačil a prohrál 1:7 na body.

Marcel ke svému skvělému umístění na letošním Mistrovství Evropy, kde vybojoval stříbrnou medaili, tak přidal páté místo z Mistrovství Světa. GRATULUJEME!!!

Touto cestou bychom chtěli poděkovat za podporu kraji Vysočina, Svazu zápasu, městu HB a TJ HB.

Přidáno 9. 7. 2018, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru