AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Hroši znají soupeře do play-off

HROŠI ZNAJÍ SVÉ SOUPEŘE

O víkendu odstartuje nejdůležitější část softballové sezóny. Brodští Hroši budou bojovat na několika frontách, přičemž největší pozornost bude věnována jako obvykle týmu mužů, který bude mít ty nejvyšší ambice.

V Poháru ČSA muži Hrochů postoupili do závěrečného Final Four, který v sobotu hostí Praha. Semifinálovým soupeřem brodských softballistů budou od 13:30 Žraloci z Ledenic, druhou semifinálovou dvojici tvoří Spectrum Praha a Most. Finále je na programu od 19:00. Všechny zápasy budou vysílány v přímém přenosu na Playo TV.

V neděli vyvrcholí juniorská Extraliga a dějištěm semifinále a finále bude havlíčkobrodská Hippos aréna. Domácí junioři zahájí boj o titul v 10:00 zápasem proti Spectru Praha, druhou dvojici tvoří severočeské celky Chomutov a Most. Finále startuje v 16:00.

Nejdůležitější soutěž, semifinále Extraligy mužů pak zahájí o týden později. Hroši nastoupí v sobotu 24.9. v domácím prostředí od 15:00 proti Tempu Praha, které ve čtvrtfinále vyřadilo Eagles Praha. Série na tři vítězné zápasy pokračuje v neděli v Praze druhým zápasem. Hroši už mají pohromadě kompletní kádr, ve kterém nechybí ani klíčová postava nadhazovač Tyson Duncan. Australan přiletěl minulý týden a doplnil tak cizineckou legii Hrochů. Tu tvoří kromě Duncana ještě Novozélanďané Joshua Niu a Alfons Oveinikovas, na víkendové zápasy pak budou z Amsterdamu dojíždět catcher holandské reprezentace Anthony Beamonth a jeho spoluhráč Anthony Hose.

Pro Hrochy to bude páté semifinále v řadě, ale ve všech čtyřech předchozích případech se jim do finále postoupit nepodařilo. Je tedy celkem jasné s jakým cílem letos do play-off vstupují.

Přidáno 13. 9. 2016, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru