AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI VEDOU V SEMIFINÁLE NAD TEMPEM 2:0

Velice nečekaně se vyvíjí semifinálová série softballové Extraligy mezi brodskými Hrochy a pražským Tempem. Po úvodních dvou zápasech totiž vedou Hroši nad vítězem základní části Extraligy 2:0 na zápasy.
HROŠI VEDOU V SEMIFINÁLE NAD TEMPEM 2:0

Hroši letos spoléhají výhradně na své hráče a týmu plném mladíků to zatím šlape na výbornou. Série pokračuje ve čtvrtek v Praze a Hroši budou mít první mečbol. V případě neúspěchu v tomto zápase budou mít další šanci na postup do finále v sobotu odpoledne na svém hřišti.

Tempo Praha – Hroši                                    0:3

K úvodnímu zápasu série odcestovali Hroši do Prahy výrazně oslabeni o své dva elitní pálkaře, kapitána týmu Karla Kadečku a Jana Cabalku. Do sestavy se tak dostali další dva devatenáctiletí mladíci Martin Zakouřil a Šimon Urbánek a oba podali dobrý výkon. A právě Martin Zakouřil se svým odpalem postaral ve druhé směně o první bod Hrochů. Ve čtvrté směně po odpalech Jiřího Šedy a Jakuba Holobrádka odskočili Hroši do tříbodového náskoku, který nadhazovač Michal Holobrádek bezpečně udržel a obrana Hrochů po třetí za sebou v play-off udržela čisté konto.

Hroši – Tempo Praha                                     8:3

V neděli se série přestěhovala do Hippos arény. Hroši před výbornou návštěvou prospali úvod zápasu a po první směně prohrávali 0:3. Pak se ale rozjel nadhazovač Michal Holobrádek a do konce zápasu již soupeři nedovolil skórovat. Hrochům se podařilo snížit ve čtvrté směně na 2:3, když nejdříve odpálil Karel Kadečka sólo homerun a následně odpálili i Jiří Šeda a Jan Hospodka, který poslal Šedu pro druhý bod. Hroši prohrávali 2:3 až do šesté směny. V ní ale mohutně zatlačili na obranu Tempa a ta se zcela rozsypala, Hroši šestkrát doběhli na domácí metu a otočili až na 8:3. Za zmínku stojí třímetový odpal navrátivšího se kapitána týmu Karla Kadečky, který v zápase všechny své starty proměnil v odpaly. Hroši tak v semifinálové sérii trochu nečekaně vedou 2:0 na zápasy a jsou krok od finále.

Přidáno 25. 9. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru