AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI VE FINÁLE EXTRALIGY

Překvapivé tažení Hrochů v play-off naší nejvyšší softballové soutěže stále nekončí. Po té co ve čtvrtfinále vyřadili Chomutov, nyní poslali ven z kola i vítěze základní části Extraligy pražské Tempo.
HROŠI VE FINÁLE EXTRALIGY

V semifinálové sérii ani jednou nezaváhali a po výsledku 3:0 na zápasy postoupili do finále. Jejich soupeřem bude další překvapení soutěže, jihočeské Ledenice. Finálová série začne v havlíčkobrodské Hippos aréně v sobotu 7.10. ve 20:00.

Tempo Praha – Hroši                    2:13       (3.zápas série)

Ve čtvrtek odpoledne pokračovala semifinálová série na hřišti Tempa a Hroši cestovali do Prahy s vědomím náskoku 2:0 na zápasy. Poprvé nastoupili v kompletním složení a po dvou bezbodových směnách se ujali vedení ve třetí po homerunu Jana Hospodky a tvrdém odpalu Karla Kadečky 2:0. V dohrávce této směny ustáli tlak Tempa a ve čtvrté směně definitivně rozhodli o osudu semifinále. Čtvrtý útok Hrochů začal nenápadně, když první dva pálkaři byli vyautováni. Při dvou autech ale Hroši rozpoutali doslova střelnici a 11x skórovali. V podstatě každý následující pálkař Hrochů odpálil a zaznamenal doběh. Tři body stáhl Karel Kadečka, dvoubodový homerun zaznamenal Filip Tabaček, za dva body odpálil opět Jan Hospodka a skóre se zastavilo až na 13:0. V dohrávce čtvrté směny již Hroši povolili v koncentraci a dovolili domácím snížit na 13:2. I tak v této směně zápas pro rozdíl deseti bodů rozhodčí ukončili a Hroši tak po roce opět stojí na prahu finále. Rozdíl oproti loňsku ale bude dost zásadní, neboť tým tvoří téměř výhradně vlastní odchovanci.

Přidáno 2. 10. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru