AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI SICE V SEMIFINÁLE VEDOU, ALE O POSTUPUJÍCÍM STÁLE NENÍ ROZHODNUTO

Semifinálovou sérii naší nejvyšší softballové soutěže mezi brodskými Hrochy a ledenickými Žraloky výrazně ovlivnilo počasí. Ze třech plánovaných zápasů se o prodlouženém víkendu odehrálo pouze jediné utkání.

Semifinálovou sérii naší nejvyšší softballové soutěže mezi brodskými Hrochy a ledenickými Žraloky výrazně ovlivnilo počasí. Ze třech plánovaných zápasů se o prodlouženém víkendu odehrálo pouze jediné utkání. Nejdříve se odložil sobotní zápas v Ledenicích pro nezpůsobilé hřiště, v neděli odpoledne se podařil odehrát zápas v Hippos aréně, aby v pondělí byly pro déšť zrušeny oba zápasy v Ledenicích. Hroši i přes řadu absentujících hráčů v domácím zápase uspěli a ujali se v sérii vedení 2:1 na zápasy. Pokračování je naplánováno již tento týden a to ve středu a ve čtvrtek od 19:30 v jihočeských Ledenicích.

Hroši – Žraloci Ledenice 4:3

Před letos rekordně zaplněnou Hippos arénou měli domácí Hroši raketový start do zápasu. Hned první pálkař David Mertl odpálil nekompromisně za plot a poslal Hrochy do vedení 1:0. Ledenice ve druhé směně odpověděli stejnou mincí a homerun za dva body si připsal Kryštof Effenberk. Následně hosté zvýšili své vedení na 1:3 a s Hrochy to v tu chvíli nevypadalo nejlépe. Ve třetí směně se opět a tentokrát definitivně měnilo skóre. Nejdříve bratrská dvojice Lukáš a Jan Hospodkovi zařídila snížení na 2:3, následně se dvoubodovým homerunem prezentoval Tomáš Klein a Hroši šli podruhé v zápase do vedení 4:3. Tentokrát výborně pracující defenziva Hrochů v čele s nadhazovačem Michalem Holobrádkem jednobodový náskok udržela až do konce a Hroši se ujali vedení v sérii 2:1 na zápasy. Kdo bude soupeřem Chomutova, který si zajistil finále již v úterý v televizním zápase, se rozhodne během tohoto týdne.

Přidáno 29. 9. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru