AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI PŘIVEZLI TŘI VÝHRY

Dalšími zápasy pokračovala naše nejvyšší soutěž softballistů a brodští Hroši přivezli ze hřišť soupeřů tři výhry.
HROŠI PŘIVEZLI TŘI VÝHRY

V sobotu v Praze odehráli doslova maratonské zápasy se Spectrem, v neděli pak dokázali v Plzni zvítězit v obou utkáních. V útoku se Hrochům podařilo dosáhnout čtyřiceti odpalů, když čtvrtinu z nich zařídil Jan Cabalka, autor čtyř víkendových homerunů. Ve velice vyrovnané ligové tabulce se Hroši posunuli na 3.místo.

Hroši – Spectrum Praha                               7:8 (po 3.prodloužení) a 5:4 (po 1.prodloužení)

Skóre zápasu otevřel homerunem brodský odchovanec v dresu Spectra Tomáš Voborník, ve třetí směně odpověděl stejnou mincí Jan Cabalka a srovnal na 1:1. I na další homerun Spectra dokázali Hroši odpovědět a znovu srovnat. Domácí vedli po většinu zápasu a Hroši vyrovnali svým posledním útokem na 4:4. První prodloužení skončilo bez bodů, ve druhém dokázali Hroši odskočit na 7:4 a od vítězství je dělil jen malý krůček, nebo větší odvaha rozhodčích. Spectrum ale nakonec vyrovnalo na 7:7 a ve třetím prodloužení dosáhlo na vítězný bod. Odveta probíhala dost podobně, jen v opačném gardu. Spectrum v posledním útoku vyrovnalo na 3:3, ale na dva doběhy Hrochů v prvním prodloužení domácí odpověděli jen jedním bodem a oba týmy se rozešly se zaslouženou remízou.

Hroši – Slávia Plzeň                       5:4 a 13:4

Domácí nováček soutěže předvedl v úvodním zápase houževnatý výkon a Hroši se na výhru dost nadřeli. Ve třetí směně šli sice po tříbodovém homerunu Filipa Tabačka do vedení, ale Plzeň v dohrávce téže směny čtyřmi body otočila skóre. Hroši ve čtvrté směně srovnali na 4:4 premiérovým homerunem Šimona Urbánka a výhru jim o směnu později zajistil opět homerunem Jan Cabalka. Odveta již byla jasnou záležitostí Hrochů, kteří šli do vedení 4:0 již prvním útokem. Další dva homeruny zaznamenal Jan Cabalka, jeden přidal Filip Tabaček a všechny víkendové výhry si připsal nadhazovač Jaroslav Müller.

Přidáno 22. 5. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru