AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI MOHUTNĚ POSILUJÍ OFENZIVU

Již jen několik dní zbývá do rozehrání nadstavbové části naší nejvyšší softballové soutěže a brodští Hroši se rozhodli výrazně posílit především svůj útok. Řady Hrochů tak doplní několik hvězd české Extraligy.

Již jen několik dní zbývá do rozehrání nadstavbové části naší nejvyšší softballové soutěže a brodští Hroši se rozhodli výrazně posílit především svůj útok. Řady Hrochů tak doplní několik hvězd české Extraligy. Z pražského Spectra přicházejí dvě největší opory a reprezentační kapitáni David Mertl a Tomáš Klein. David Mertl vedl český národní tým na loňském MS mužů, které pořádala Česká republika a po jehož skončení se s reprezentací po dlouhých letech rozloučil. David vede historické tabulky snad ve všech podstatných pálkařských statistikách. Tomáš Klein od něj převzal pomyslnou kapitánskou pásku a stojí tedy v čele současného národního týmu. I on patří dlouhodobě k elitním pálkařům Extraligy. Třetí posilou Hrochů je další obávaný pálkař Tomáš Benda, který do Havlíčkova Brodu přestupuje z Eagles Praha. Tomáš už v minulosti za Hrochy hrál v pohárových turnajích a i on je dlouhodobý reprezentant a účastník několika světových šampionátů.

Vedení klubu si od velezkušených hráčů slibuje jednak posílení útoku a jednak právě přínos zkušeností, které Hrochům při jejich nízkém věkovém průměru chybí. Rovněž pro fanoušky to bude velice atraktivní transfer, když naši tradiční rivalové obléknou dres Hippos.

Přidáno 24. 7. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru