AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI MOHUTNĚ POSILUJÍ KÁDR PRO LIGU MISTRŮ

Již tuto neděli odcestují brodští softballisté do holandského Utrechtu, kde budou v příštím týdnu bojovat o Super Cup, což je obdoba fotbalové ligy mistrů. Pro Hrochy je tato soutěž letos jasnou prioritou a tak se rozhodli svůj kádr výrazně posílit.
HROŠI MOHUTNĚ POSILUJÍ KÁDR PRO LIGU MISTRŮ

HROŠI MOHUTNĚ POSILUJÍ KÁDR PRO LIGU MISTRŮ

Již tuto neděli odcestují brodští softballisté do holandského Utrechtu, kde budou v příštím týdnu bojovat o Super Cup, což je obdoba fotbalové ligy mistrů. Pro Hrochy je tato soutěž letos jasnou prioritou a tak se rozhodli svůj kádr výrazně posílit. Do týmu přibyli dva čerství mistři světa, Novozélanďané Nikky Hayes (nadhazovač) a Antoni Van Lieshout (catcher). Hayes na právě skončeném MS v Kanadě úspěšně házel finálový zápas. Kromě nich získali Hroši ještě jednoho rodáka z Nového Zélandu vnitřního polaře Regana O’Neilla, který vlastní britský pas a na MS tak reprezentoval Velkou Británii. Holandský catcher Anthony Beaumont hájí barvy Hrochů již tři sezóny a na pohár ho doplní jeho krajan vnější polař Brian Eradus. Z české ligy pak Hroši nahostovali reprezentanty Mikuláše Klase z Tempa Praha a Matouše Kasala z Mostu. Ve středu se navíc vrací z angažmá v USA kapitán Hrochů Karel Kadečka a tak budou mít Hroši ty nejvyšší ambice. Doposud skončili na Super Cupu nejlépe 2x na čtvrtém místě.

V jedné ze čtyř základních skupin, ze kterých do play-off postoupí tři nejlepší týmy, se Hroši střetnou postupně s kluby z Německa, Belgie, Francie a Dánska. Asi nejtěžším soupeřem bude loni bronzový dánský Horsholm.

Týden po návratu z Holandska čeká Hrochy další vrchol sezóny, Final Four Českého poháru. V semifinále se střetnou se Spectrem Praha, druhou dvojici tvoří Tempo Praha a Ledenice. I na tento pohár využijí Hroši služeb zahraničních posil. Pobyt v Evropě si prodlouží Antoni Van Lieshout, Anthonyho Beaumonta a Briana Eraduse doplní třetí z Holanďanů Emeron Lourens. Z české ligy pak hostuje reprezentant Tomáš Benda a na klíčový post nadhazovače přicestuje Kanaďan Zachary Pierce.

Přidáno 22. 8. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru