AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROŠI BUDOU MÍT NA PILNO

Mimořádně náročné dny nyní mají před sebou extraligoví softballisté brodských Hrochů, neboť během jedenácti dnů odehrají třináct zápasů mužské Extraligy. Vzhledem k tomu, že většina kádru hraje souběžně i juniorskou Extraligu, tak v tomto období odehraje

Mimořádně náročné dny nyní mají před sebou extraligoví softballisté brodských Hrochů, neboť během jedenácti dnů odehrají třináct zápasů mužské Extraligy. Vzhledem k tomu, že většina kádru hraje souběžně i juniorskou Extraligu, tak v tomto období odehraje ještě o čtyři zápasy Extraligy juniorů více a zápasů tak dokonce sedmnáct. Juniorská Extraliga byla rozehrána již rozehrána a Hroši přivezli ze hřišť soupeřů dvě výhry a dvě porážky. Dvakrát zvítězili v Ledenicích (5:1 a 12:1) a dvakrát neuspěli v Mostu (1:3 a 4:10).

Sérii odstartují Hroši v sobotu 4.7., kdy zajíždějí na hřiště úřadujících mistrů z Ledenic. V neděli 5.7. pokračují broďáci na hřištích soupeřů, tentokrát na pražském Spectru. V pondělí 6.7. hrají doma v Hippos aréně od 12:00 jeden zápas s Joudrs Praha. O víkendu 11.-12.7. hraje juniorka oba dva dny v Praze se Spectrem a Joudrs. Ve čtvrtek 16.7. hostí Hroši doma od 18:00 a 20:00 Tempo Praha, v pátek 17.7. pak cestují na hřiště nováčka do Sezimova Ústí. V sobotu 18.7. hrají doma od 16:00 a 18:00 s Radotínem Praha a v neděli 19.7. od 13:00 a 15:00 opět doma, tentokrát s Břeclaví.

Po této sérii skončí základní část Extraligy a šest nejlepších postoupí do nadstavby, kde se bude bojovat o čtyři místa do play-off. Hroši mají zatím odehráno pět zápasů s bilancí tří výher a dvou porážek.

Přidáno 1. 7. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru