AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HROCHŮM OPĚT ZKOMPLIKOVALO SITUACI POČASÍ

V sobotu pokračovala nadstavba naší nejvyšší softballové soutěže a výrazně do ní zasáhla nepřízeň počasí.

V sobotu pokračovala nadstavba naší nejvyšší softballové soutěže a výrazně do ní zasáhla nepřízeň počasí. Hroši cestovali do Mostu, ale nakonec se zde nepodařilo odehrát ani jedno ze dvou plánovaných utkání. Ve zbylých dvojicích stihli soupeři Hrochů odehrát alespoň jeden zápas. V neděli se opět neodehrály v Mostu zápasy s Ledenicemi a tak je tabulka nadstavby dost nepřehledná. Brodští Hroši v neděli hostili Tempo Praha a rozešli se s ním smírně, což jim i nadále zajišťuje pozici mezi aspiranty na postup. Do konce nadstavby zbývá broďákům odehrát ještě čtyři zápasy. Do Mostu pocestují znovu ve středu 2.9. a poslední dvojzápas je čeká v sobotu 5.9. v Ledenicích. K jistotě postupu do play-off potřebují Hroši přidat ještě dvě výhry z těchto čtyř zápasů.

Hroši – Tempo Praha 2:3 a 5:0

Hroši nastoupili k prvnímu zápasu příliš uspokojeni dosavadním vývojem nadstavby a byli za to po zásluze potrestáni. Tempo navíc prohrálo sedm zápasů v řadě a domácí nabyli dojmu, že se asi porazí samo. Po bezbodovém úvodu šli hosté ve třetí směně do vedení a o směnu později již Hroši prohrávali 0:3. Teprve v posledním útoku přeci jen zabrali, snížili na 2:3, ale vyrovnat již nestihli.

Do odvety nastoupili domácí o mnoho živěji a hned prvním útokem rozhodli, když pro body postupně doběhli David Mertl, Jan Hospodka a Tomáš Klein. V sedmé směně podruhé v zápase doběhli na domácí metu Mertl s Kleinem a stanovili konečný výsledek na 5:0 pro Hrochy. Rovněž Michal Holobrádek odházel druhý zápas v obvyklé formě a moc šancí soupeřovým pálkařům nedal.

Přidáno 24. 8. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru