AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

HIPPOS ARÉNA TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD BUDE HOSTIT MISTRY SVĚTA

Mimořádná sportovní událost bude k vidění v havlíčkobrodské softballové Hippos aréně. Poslední den prázdnin, v neděli 2.9.,přicestují do Havlíčkova Brodu úřadující mistři světa, softballisté Nového Zélandu. Jejich soupeřem bude od 15:30 Výběr Evropy.
HIPPOS ARÉNA TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD BUDE HOSTIT MISTRY SVĚTA

Bude to poprvé v historii, co reprezentace Nového Zélandu přicestuje  na evropský kontinent. V Praze nejdříve odehraje turnaj kontinentů a po jeho skončení nastoupí k výše zmiňovanému exhibičnímu zápasu. Jak Praha, tak Havlíčkův Brod budou příští rok v červnu hostit světový šampionát, na kterém hráči Black Sox jak se novozélandskému národnímu týmu přezdívá, budou obhajovat světové zlato. K vidění bude samozřejmě i tradiční předzápasový bojový tanec Haka podobně jako u Zélandských ragbistů.

Výběr Evropy je složen z hráčů většiny evropských federací, ale nejsilnější zastoupení budou mít pak Češi a Dánové, kteří budou mít po čtyřech zástupcích. Mezi čtveřici Čechů se dostal i zástupce domácích Hrochů nadhazovač Michal Holobrádek. Michal se domácím fanouškům představí po úspěšném účinkování na turnajích v Americe, kvůli kterým vynechal i zlaté červnové ME, které rovněž hostila Hippos aréna.

Součástí slavnostního zahájení bude i vystoupení mažoretek a úvodního nadhozu zápasu se ujme starosta města Havlíčkův Brod pan Jan Tecl. Nenechte si ujít tuto mimořádně atraktivní akci, která je doposud nejvýznamnější událostí v historii brodského softballu.

Přidáno 27. 8. 2018, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru