AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

FORMA HROCHŮ JDE NAHORU

Velice napilno mají v posledních dnech brodští softballisté. Hroši se ve čtvrtek večer v rámci přípravy na Super Cup střetli v Pardubicích s juniorskou reprezentací Argentiny a připsali si dvě výhry.
FORMA HROCHŮ JDE NAHORU

V rámci přípravy na Super Cup střetli v Pardubicích s juniorskou reprezentací Argentiny a připsali si dvě výhry 8:1 a 5:2. Do Pardubic s Hrochy cestoval jednak z angažmá v USA se navrátivší kapitán týmu Karel Kadečka a jednak první dvě posily pro Super Cup, Novozélanďan Regan O’Neill a Mikuláš Klas z Tempa Praha. V sobotu Hroši odehráli v domácím prostředí poslední dva zápasy základní části Extraligy a v přímém souboji o třetí místo dvakrát jasně porazili jihočeské Ledenice. Čtvrtfinále play-off tedy zahájí v domácím prostředí a pravděpodobně s Chomutovem.

Hroši – Ledenice                             7:1 a 14:1

Hroši měli skvělý vstup do zápasu a hned prvním útokem se po sérii odpalů ujali vedení 3:0. Skvěle házející Michal Holobrádek pak soupeři příliš možností skórovat nedal a tak tento stav platil i před poslední směnou. V ní se blýskl Karel Kadečka čtyřbodovým grand slam homerunem a zvýšil náskok Hrochů na 7:0. Ledenicím se nakonec posledním útokem přeci jen podařilo snížit na konečných 7:1.

Odveta měla podobný průběh. Ve druhé směně šli Hroši do vedení 2:0 a těsný náskok drželi až do čtvrté směny. V ní i zásluhou homerunu Jana Cabalky odskočili domácí na 6:0. V páté směně Hroši soupeře doslova rozstříleli a navýšili svůj náskok na 13:0. Ledenice opět posledním útokem dosáhly na čestný doběh, i tak zápas skončil pro desetibodový rozdíl předčasně.

V neděli Hroši odcestovali do holandského Utrechtu, kde v pondělí odpoledne vstoupí do Super Cupu zápasem s německým mistrem.

Přidáno 28. 8. 2017, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru