AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

DVĚ VÝHRY POSUNULY HROCHY NA ČTVRTÉ MÍSTO

Na třetí pokus se konečně podařily odehrát dvakrát propršené zápasy softballové Extraligy mezi Hrochy a pražským Tempem. Tempo přijelo do Brodu jako vedoucí celek tabulky, ale v Hippos aréně ani jednou neuspělo a kleslo na druhé místo.

Na třetí pokus se konečně podařily odehrát dvakrát propršené zápasy softballové Extraligy mezi Hrochy a pražským Tempem. Tempo přijelo do Brodu jako vedoucí celek tabulky, ale v Hippos aréně ani jednou neuspělo a kleslo na druhé místo. Naopak Hroši putovali opačným směrem, z šestého se posunuli na čtvrté a z něj půjdou do nadstavby pro šest nejlepších týmů Extraligy. Hroši nasadili do zápasu všechny tři posily (T.Klein, D. Mert, T.Benda) a ty potvrdily pověst skvělých pálkařů. Nadstavbu Hroši rozehrají v sobotu 8.8. na hřišti vítěze základní části Chomutova a v neděli hrají doma od 16:00 s Břeclaví, která má stejný bodový zisk, jako Hroši.

Hroši – Tempo Praha 6:1 a 7:0

První čtveřice pálkařů domácího týmu (D.Mertl, J.Hospodka, T.Klein, T.Benda) obstarala všechny body úvodního zápasu. V první směně obsadil David Mertl metu a Tomáš Klein ho poslal pro vedoucí bod. Na 3:0 zvýšil ve třetí směně dvoubodovým homerunem Jan Hospodka a další doběh v téže směně přidal Tomáš Klein po odpalu Tomáše Bendy. Tempo sice dokázalo v páté směně poprvé a naposledy přejít přes nadhazovače Michala Holobrádka a snížilo na 4:1. Konečnou podobu dal výsledku dvoubodovým homerunem David Mertl v dohrávce páté směny.

Odvetu rozhodli Hroši již ve druhé směně, kdy soupeře doslova rozstříleli a doběhli si pro pět bodů. V páté směně po doběhu Tomáše Bendy a homerunu kapitána Ondřeje Dibelky dosáhli Hroši na sedmibodový rozdíl a zápas předčasně ukončili.

Přidáno 27. 7. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru