AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

BRONZOVÁ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ SVĚTA DO HAVLÍČKOVA BRODU

Ve dnech 23. - 24.července se v maďarské metropoli Budapešti konalo Mistrovství Světa kadetů v zápase řeckořímském. Z havlíčkobrodských borců na tomto šampionátu reprezentoval do 110 kg Artur Sarkisjan.
BRONZOVÁ MEDAILE Z MISTROVSTVÍ SVĚTA DO HAVLÍČKOVA BRODU
Ve dnech 23. - 24.července se v maďarské metropoli Budapešti konalo Mistrovství Světa kadetů v zápase řeckořímském. Z havlíčkobrodských borců na tomto šampionátu reprezentoval do 110 kg Artur Sarkisjan, který vybojoval bronzovou medaili. V této hmotnosti se sešlo 20 zápasníků z celého světa. Artur v prvním kole porazil na body Uzbeka Otabeka Kholmurzajeva 5 : 0 na body. Ve druhém kole Artur porazil rovněž na body Turka Bakira 4 : 1 na body. V semifinále Artur svedl boj s Němcem a vícemistrem Evropy Ovsjanikovem. Zde Arur po trošku smolném boji prohrál na body 0 : 4. V boji o bronzovou medaili se Artur střetl s Anthonyem Mullenem z USA. Artur po první minutě prohrával po neubráněném boji na zemi 5 : 0, ale vzápětí v postoji hodil se soupeřem krásný křižník zvrat za čtyři body a Američana položil na lopatky před časovým limitem.
Artur vybojoval bronzovou medaili a velká gratulace patří nejen jemu, ale i rodině a všem, kteří s ním trénují a pracují. 
 

Přidáno 28. 7. 2021, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru