AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Basketbal - Východočeská liga žen / Final 4

Tým žen je z našich družstev první, který ukončil základní část letošních soutěží. Přitom ženy velmi překvapily, když skončily na parádním třetím místě, tím si zajistily postup do závěrečného FINAL 4, které se bude hrát již tento víkend v Hradci Králové.
Basketbal - Východočeská liga žen / Final 4

Tým žen je z našich družstev první, který ukončil základní část letošních soutěží. Přitom ženy velmi překvapily, když skončily na parádním třetím místě, tím si zajistily postup do závěrečného FINAL 4, které se bude hrát již tento víkend v Hradci Králové. Účast v bojích o medaile ve VČL oblasti byl cílem celého týmu a především trenérské trio v to doufalo. V sobotu se naše holky v prvním semifinále utkají od 13:00 hod. s BK NAPOS Vysoká n. L. a mají soupeřkám co vracet, protože s nimi dvakrát v základní části těsně prohrály. Druhé semifinále obstarají domácí Sokol Hradec Králové „B“ a BK Přelouč. V neděli budou v 09:00 hod. poražení hrát o třetí místo a vítězové se v 11:00 hod. utkají ve finále.

Doufejme, že naše holky urvou jednu z medailí, což by byl po delší době velký úspěch dospělé složky našeho klubu. Naposledy měl náš klub ženy v sezóně 2013/14, pak dlouhých 5 let ženy nehrály. Teprve před dvěma lety Lucka Dubnová dokázala dát opět dohromady partu holek, která začala hrát. Bohužel hned jejich první sezóna 2019/20 nebyla zcela dokončena, protože před koncem do ní zasáhl Covid-19 a konečné sedmé místo bylo považováno za neúspěch. Následující sezóna 2020/21 jen co začala, tak jí Covid-19 ukončil a naše ženy neodehrály ani jeden zápas! Do aktuální sezóny 2021/22 taktéž zasáhla epidemie a karantény, ale základní část se podařilo dokončit a FINAL 4 se určitě taky odehraje a doufejme, že úspěšně pro náš tým žen.

Přidáno 14. 3. 2022, autor: Michaela Slavíková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru