AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Anna Šimková vicemistr ČR v šermu fleretem mladších žákyň

Anna Šimková z TJ Jiskra Havlíčkův Brod v sobotu 26. 9. 2020 bojovala v Ostravě na MČR ml. žáků a žákyň, kde v náročné době ( roušky před a po utkání, bez fanoušků) a v těžké konkurenci vybojovala krásné druhé místo.
Anna Šimková vicemistr ČR v šermu fleretem mladších žákyň
Anna Šimková z TJ Jiskra Havlíčkův Brod v sobotu 26. 9. 2020 bojovala v Ostravě na MČR ml. žáků a žákyň, kde v náročné době (roušky před a po utkání, bez fanoušků) a v těžké konkurenci vybojovala krásné druhé místo. Po základním kole měla ne svém kontě pět výher a tři prohry, tento výsledek jí umístil na sedmé místo  vyřazovacího pavouka. Anna si hravě poradila s desátou nasazenou a po tomto utkání nastoupila na druhou nasazenou tuto porazila 15-12. Souboj o finále s čtvrtou nasazenou Anna zvládla 15-9. Ve finále narazila na svojí rivalku z Bystřice nad Perštejnem, které podlehla 12-15.
Na tomto turnaji bojoval i Filip Kocman, a ani ten se neztratil a obsadil v těžké konkurenci krásné 14 místo.
V neděli 27. 9. 2020 na témže MČR, ale v kategorii juniorů bojoval David Mottl, který podal skvělý výkon a dostal se do finálové osmičky, v této skupině dostal stopku před sedmifinálovou skupinou a umístil se na velmi dobrém 7. místě.
David Mottl v sobotu 19. 9. 2020 bojoval na MČR seniorů v Brně. Na tomto turnaji byl pro Davida nemilosrdný los, který ho zařadil do skupiny, ve které byli dva reprezentanti ČR  a trenér reprezentace. Havlíčkobrodský šermíř na tomto MČR vybojoval 22. místo.

Přidáno 5. 10. 2020, autor: Pavel Mazánek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru