AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Zápas - GRAND PRIX - CHOMUTOV

Od pátku 08.do soboty 09.dubna proběhlo v chomutovské Městské sportovní hale mistrovství České republiky Grand Prix v zápase řecko-římském v kategorii U17 a U20. Sjelo se zde na 322 závodníků z 21 států - CZE, HUN, POL, BEL, LTU, EST, GER, MDA, DEN, SWE, SUI, AUT, CRO, ISR, NOR, POR, USA, UKR, GRE, NED a ITA. Z broďáků se této velice silné soutěže zúčastnilo celkem devět závodníků. V této silné konkurenci se nejlépe dařilo brodským juniorům v hmotnosti do 77 kg Michalu Zelenkovi, který celkově obsadil druhé místo. Rovněž druhé místo obsadil v nejtěžší váhové kategorii do 130 kg Artur Sarkisjan a na čtvrtém místě skončil do 63 kg Jiří Kořán. Všem chlapcům patří velké poděkování za skvělou reprezentaci a velký dík chomutovskému klubu za tak skvělou a náročnou akci. Od pondělí zde ještě probíhá mezinárodní soustředění v kadetské a juniorské kategorii.