AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Šermíři se zúčastnili otevřeného Mistrovství České republiky obce Sokolské

Havlíčkobrodská výprava sportovního šermu při TJ Jiskra se zúčastnila od 17. 8. do 24. 8. šermířského soustředění v Bystřici nad Perštejnem, kde se na závěr soustředění uskutečnilo otevřené Mistrovství České republiky obce Sokolské.

Havlíčkobrodská výprava sportovního šermu při TJ Jiskra pod vedením Petra Šimka se účastnila od 17. 8. do 24. 8. šermířského soustředění v Bystřici nad Perštejnem. Šermíři se po celý týden zdokonalovali v kondici a technice. Na závěr tohoto soustředění byl uspořádán turnaj, který byl zároveň otevřeným mistrovstvím České republiky obce Sokolské. Na tomto turnaji zazářila v kategorii mini žákyň Anna Šimková společně s Gabrielou Adamcovou. Anna turnaj vyhrála a Gabriela se umístila na třetím místě. Shodné místo obsadil i David Mottl v kategorii kadetů. Neztratili se ani ostatní, mile překvapil v kategorii mini žáků Jan Bruna, který na svém prvním turnaji v základní skupině okusil jen jednu porážku a celkově se umístil na pátém místě. Další umístění mini žáci Jan Gabriel Fous 9. místo,  Antonín Krov 10. místo. Mladší žákyně Marie Doležalová 12. místo, Martina Kočová 13. místo. Kadetky Eliška Veseláková 13. místo a kadet Lukáš Vomela 9. místo.

Přidáno 27. 8. 2019, autor: Pavel Mazánek