KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Muži oddílu házené ve vyrovnaném zápase dokázali vyhrát.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Třeboň 34:29 (15:14)

Průběh: 3-(1:3), 12-(6:8), 19-(9:11), 23-(13:11), 30-(15:14), 37-(22:16), 42-(24:21), 53-(28:23), 57-(32:26), 60-(34:29)

Sestava a branky Havlíčkova Brodu:
Fišer J., Dočkal P. - Drozd M., Hladík F., Sláma M.(2), Rezek S.(3), Fišer P.(3), Prokeš M.(1), Zich M.(2), Zich T.(12/2), Vondra R.(1), Matějů J.(4/2), Hajčman M.(6), Novák L.

Tým mužů v sobotu změřil svou aktuální formu se soupeři z Třeboně.
Od první chvíle se v havlíčkobrodské hale hrála kvalitní druholigová házená. Do utkání vstoupili lépe hosté a domácím se dvacet minut nedařilo jihočechy výsledkově dostihnout. Třeboň těžila z kvalitní hry spojek, které se prosazovaly perfektní střelbou přes obranu domácích. Naopak domácí se snažili těžit z rychlých přechodů do útoku, ve kterých bohužel často přicházely technické chyby. Druhou polovinu prvního poločasu zvládli, ale domácí na výbornou a do pauzy se dostali dokonce do vedení 15:14.
Ve druhém poločase domácí házenkáři zpřesnili svou hru jak v obranné fázi, tak i v útočné. Výsledkem bylo to, že za prvních sedm minut odskočili hostům z Třeboně o šest branek (22:16). Od této chvíle hráli hosté osobní obranu na jednoho až na dva domácí hráče. Havlíčkobrodský tým se však s touto obranou dokázal popasovat a utkání dovedl do úspěšného konce.
Ve druhé lize je nyní dva týdny přestávka, ale naši muži nastoupí již v sobotu 5.11.2016 od 17:00 v Českých Budějovicích k dohrávce třetího kola. Držme jim palce, aby dokázali prodloužit svou sérii výher.