KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Mistrovství ČR v šermu

Prodloužený víkend 25. -27. 9. 2021 byl velkým svátkem všech příznivců sportovního šermu v Liberci.

Prodloužený víkend 25. -27. 9. 2021 byl velkým svátkem všech příznivců sportovního šermu v Liberci. V těchto dnech proběhlo Mistroství ČR v šermu všech zbraní a kategorií. Havlíčkobrodští šermíři na této akci nechyběli a zazářili.

V kategorii mladších žákyň Anna Šimková obhájila titul Vicemistr České republiky. Jedinou porážku zaznamenala až ve finále s rivalkou z Bystřice nad Perštejnem Kateřinou Ilekovou. Ve stejné kategorii mile překvapila Gabriela Adamcová, která se probojovala do finálové osmičky. Umístila se na šestém místě.
V neděli 26.9.  v kategorii seniorů bojoval David Mottl a i jemu se velice dařilo. Probojoval se do finálové osmičky, ve které se umístil na 7. místě. Dále v neděli bojovala v kategorii žákyň Marie Doležalová, která se na tomto turnaji umístila na 19. místě.

Přidáno 29. 9. 2021, autor: Pavel Mazánek