AKTUALITY
KALENDÁŘ

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ZÁPASE ŘECKO-ŘÍMSKÉM STARŠÍCH ŽÁKŮ A JUNIORŮ - Broďáci brali devět medailí

Ve Sportovní hale Třinci proběhlo tuto sobotu 02.října mistrovství České republiky v zápase řecko-římském starších žáků a juniorů. Sjelo celkem 108 závodníků z 18 oddílů. Broďáci ve většině předvedli velmi pěkné a kvalitní utkání.
Ve Sportovní hale Třinci proběhlo tuto sobotu 02.října mistrovství České republiky v zápase řecko-římském starších žáků a juniorů. Sjelo celkem 108 závodníků z 18 oddílů. Broďáci ve většině předvedli velmi pěkné a kvalitní utkání. Celkem vybojovali čtyři mistrovské tituly a dvě stříbrné a tři bronzové medaile. Titul "Mistr České republiky" vybojoval v kategorii starších žáků Václav Satrapa a v kategorii juniorů titul vybojoval Matěj Zvolánek, Michal Zelenka a Marcel Albini.