AKTUALITY
KALENDÁŘ

Žádné nadcházející události...

Házená - Turnaj starších žáků v KUřimy

V neděli se konečně prvního turnaje dočkali také starší žáci, kteří jeli na turnaj do Kuřimi. Jejich soupeři byly týmy z Nového Veselí, Kuřimi a Velkého Meziříčí.

První zápas jsme porazili Nové Veselí 15:12. Začátek utkání byl špatný, brzy jsme prohrávali, v obraně jsme byli nedůrazní a v útoku chybovali. Během prvního poločasu jsme ztrátu ze začátku dohnali a poločas vyhráli 7:5. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil a brzy jsme si vytvořili náskok, který jsme drželi až do konce. Na konci zápasu jsme začali v útoku opět chybovat a soupeři jsme darovali několik branek, nicméně i tak jsme Nové Veselí porazili po několika letech.
Druhý zápas jsme hráli s Kuřimí. Celý zápas jsme vycházeli z dobré obrany a v útoku jsme si dokázali poradit se soupeřovou aktivní 3-3 obranou. Na začátku druhého poločasu jsme soupeři odskočili několika rychlými góly a náskok jsme si udrželi až do konce. Kuřim jsme porazili 18:14 (12:9).
Ihned po dohrání utkání nás čekal poslední soupeř z Velkého Meziříčí. Prvních 10 minut rozhodlo o celém utkání. Soupeře jsme pustili do vedení 8:2, a to se ani nenadřeli. Kluci se snažili vrátit se do zápasu, ale soupeř si vedení pohlídal. Utkání skončilo hrozivým výsledkem 11:21.
Kluky za turnaj musíme pochválit. Poslední zápas nemá smysl hodnotit, klukům došly síly. Výrazný prostor dostali všichni hráči. Nejlepší zápas jsme odehráli proti Kuřimi, podali jsme výkon, který se blížil našim představám o tom, jak chceme hrát. Pro kluky to byl první turnaj, chybí nám zápasy, které nám vždy naše chyby odhalí. Dlouho jsme nehráli, teď nás ve dvou týdnech čekají další 2 turnaje. Doufáme, že se budeme zlepšovat a předvedeme co nejvíce výkonu ze zápasu s Kuřimí.

Přidáno 18. 10. 2021, autor: Pavel Mazánek